Филтри -

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Португалија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Камиони со затворена каросерија RENAULT од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.100 €
Камион со завеса
Суспензија пружина/пружина
Година 09/1991 Километража 235839 км Сила
Португалија, Enxara do Bispo
Britannia Export Consultants Limited
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 456000 км Сила
Португалија, Zona industrial de portalegre
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2014 Километража 278776 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2008-01-23 Километража 582000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 05/1996 Километража 673000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2011-06 Километража 191000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-11-22 Километража 724000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
6.450 €
Камион со церада
Зафатнина 49.69 м³
Година 2000 Километража 272153 км Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2015 Километража 241000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
изотермален камион RENAULT MIDLUM DXI изотермален камион RENAULT MIDLUM DXI изотермален камион RENAULT MIDLUM DXI
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Камион-ладилник
Година 11/2000 Километража 527510 км Сила
Португалија, Mozelos SMF
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2008 Километража 1040000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 05/2015 Километража 847211 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 7455 кг Евро Euro 6 Зафатнина 57.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2017 Километража 476000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15245 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.71 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2011 Километража 606000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2007 Километража 1040000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2008 Километража 405605 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2016 Километража 626000 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 3630 кг Евро Euro 5 Зафатнина 48.41 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 173197 км Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 37.44 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2016 Километража Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се