Филтри -

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Полска

Резултати од пребарување: 106 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

106 огласа: Камиони со затворена каросерија RENAULT од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.930 € PLN 75.000 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 260000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
26.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 21.71 м³
Година 2020 Километража 196200 км Сила
Полска, Wałbrzych
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
41.410 € PLN 195.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 230000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8940 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-08 Километража 250000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
27.400 € PLN 129.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 340000 км Сила
Полска, MIKOŁÓW
Контактирајте го продавачот
6.902 € PLN 32.500 PLN
Изотермален камион
Носивост 12250 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 1315059 км Сила
Полска, Olsztynek
Контактирајте го продавачот
5.100 €
Изотермален камион
Година 2001 Километража Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 23.89 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 137300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2006 Километража 1250000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Сила
Полска, Michalinów
Контактирајте го продавачот
30.800 € PLN 145.000 PLN
Камион фургон
Носивост 10542 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2017 Километража 745000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
35.890 € PLN 169.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 9450 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 570000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
36.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 8 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
26.650 € PLN 125.500 PLN
Камион фургон
Носивост 12000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 417000 км Сила
Полска, Nowy Konik
Контактирајте го продавачот
6.100 €
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Полска, Podrzewie
Контактирајте го продавачот
11.100 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3085 кг Евро Euro 6 Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 329592 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
31.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 71900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
6.159 € PLN 29.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 13350 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 680000 км Сила
Полска, Michałów
Контактирајте го продавачот
14.000 € PLN 65.900 PLN
Камион со церада
Година 2018 Километража 429000 км Сила
Полска, DALESZYCE
Контактирајте го продавачот
15.480 € PLN 72.900 PLN
Камион-ладилник
Година 2017 Километража 85000 км Сила
Полска, OBORNIKI
камион со церада RENAULT Master камион со церада RENAULT Master камион со церада RENAULT Master
3
Контактирајте го продавачот
1.890 € PLN 8.900 PLN
Камион со церада
Носивост 1230 кг Зафатнина 22.18 м³
Година 2006 Километража 355000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
22.490 € PLN 105.900 PLN
Камион со церада
Година 2020 Километража 234543 км Сила
Полска, Grzędy
Контактирајте го продавачот
17.420 € PLN 82.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 5750 кг
Година 2015 Километража 780000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
18.900 € PLN 89.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 5612 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 690000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
22.940 € PLN 108.000 PLN
Камион фургон
Година 2018 Километража 240000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 106 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се