Филтри -

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Литванија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Литванија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
изотермален камион RENAULT Premium 460 6x2 Euro5
10
12.700 €
Изотермален камион
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 840000 км Сила 460 кс
Литванија, Vilnius
камион фургон RENAULT Premium + приколка фургон
8
13.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража 970035 км Сила 389 кс
Литванија, Vilnius
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник RENAULT Midlum 180
8
3.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 07/2006 Километража 529552 км Сила 174 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник RENAULT Midlum 180
8
4.600 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3
Година 07/2006 Километража 452319 км Сила 174 кс
Литванија, Vilnius
камион со завеса RENAULT PREMIUM 410.19
14
5.999 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 2007-03 Километража 1063000 км Сила 450 кс
Литванија, Kaunas
камион со церада RENAULT MAGNUM 460DXI + приколка со церада
15
9.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 2008-01 Километража 1160000 км Сила 460 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник RENAULT Midlum 220.12 EXTRA LIGHT + Carrier REF + BAR cargo lift
22
7.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2011 Километража 254200 км Сила 219 кс
Литванија, Vilnius
камион со завеса RENAULT Midlum 240.12
8
3.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4 Зафатнина 45.94 м³
Година 03/2007 Километража 672338 км Сила 233 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник RENAULT Midlum 190.10
8
3.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 04/2008 Километража 297822 км Сила 190 кс
Литванија, Vilnius
камион со церада RENAULT 180 240.12
15
8.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 2007-06 Километража 564000 км Сила 241 кс
Литванија, Vilnius
камион со завеса RENAULT Magnum 440.26 + приколка завеса
8
4.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 03/2002 Километража 839681 км Сила 440 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник RENAULT Premium 380 Thermoking Euro5
20
14.900 €
Камион-ладилник
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2012 Километража 590000 км Сила 380 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник RENAULT Midlum 190.10
15
8.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2008-04 Километража 374400 км Сила 190 кс
Литванија, Vilnius
камион-ладилник RENAULT Midlum 220
21
6.555 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4440 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-07-20 Километража 330000 км Сила 161 kW
Литванија, Vilnius
камион со завеса RENAULT PREMIUM DXI 450 + TRAILER SAMRO + приколка завеса
15
9.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4
Година 2007-04 Километража 1140000 км Сила 349 кс
Литванија, Kaunas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се