Филтри -

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Италија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

21 огласа: Камиони со затворена каросерија RENAULT од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 4900 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2006 Километража Сила
Италија, Arluno (MI)
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Изотермален камион
Носивост 14700 кг
Година 2000 Километража 669997 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 57.06 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2003 Километража 489000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Продавница на камион
Носивост 14000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 619000 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 316218 км Сила
Италија, Sassuolo (MO)
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13700 кг Евро Euro 5
Година 2009-01-07 Километража 1200000 км Сила
Италија, Bozen
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 13950 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2003 Километража 700000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2900 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-12-23 Километража 915662 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Камион со церада
Носивост 3100 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 06/2002 Километража 1000000 км Сила
Италија, Sommacampagna
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14260 кг
Година 2010-10 Километража 411000 км Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2017-02 Километража 727727 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14600 кг Евро Euro 3 Зафатнина 51.78 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2001 Километража 780000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 918000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3000 кг Евро Euro 5
Година 2009-10 Километража 320300 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14700 кг Евро Euro 2 Зафатнина 65.12 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2000 Километража 466000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
16.800 €
Камион-ладилник
Носивост 4000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 538000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Камион со церада
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 378000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2000 Километража 559000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Камион со завеса
Носивост 3150 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-10 Километража 140000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 730000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се