Филтри -

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Холандија

Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

89 огласа: Камиони со затворена каросерија RENAULT од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2635 кг Евро Euro 6
Година 05/2015 Километража 375807 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
69.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10545 кг Евро Euro 6
Година 03/2019 Километража 241192 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1095 кг Евро Euro 5
Година 08/2010 Километража 437065 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
118.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 09/2022 Километража 47 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7915 кг Евро Euro 6
Година 03/2015 Километража 333004 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5940 кг Евро Euro 5
Година 01/2008 Километража 526440 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
37.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6835 кг Евро Euro 6
Година 2017-01-01 Километража 288941 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-01-01 Километража 315523 км Сила
Холандија, Heiloo
Контактирајте го продавачот
47.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6855 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-04-18 Километража 336140 км Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5471 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2009 Километража 474000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6505 кг Евро Euro 6
Година 2016-12-01 Километража 400057 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016-12-01 Километража 230874 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 16715 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-25 Километража 517850 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8925 кг Евро Euro 3
Година 2003-09-01 Километража 1342106 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8910 кг Евро Euro 5
Година 2008-06-25 Километража 403313 км Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8985 кг Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 518310 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2450 кг Евро Euro 4
Година 2008-02-01 Километража 3913680 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6306 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2007 Километража 145040 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9180 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-04-17 Километража 298700 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8350 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 724000 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
41.250 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7260 кг Евро Euro 6
Година 2018-09-10 Километража 441279 км Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
48.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 9910 кг Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 564321 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4200 кг Евро Euro 5
Година 01/2013 Километража 625380 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Година 2003 Километража 520136 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros. Auctioneers B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 11180 кг Евро Euro 6
Година 10/2015 Километража 444679 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се