Филтри -

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Германија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

34 огласа: Камиони со затворена каросерија RENAULT од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2009-06 Километража 31712 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
4.550 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2000 Километража 229915 км Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 29.39 м³
Година 2014-02 Километража 223314 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2009-06 Километража 30504 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
51.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5620 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-05-06 Километража 70542 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 4900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 73.52 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 25 палети
Година 2013-02 Километража 759584 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 07/2001 Километража 533000 км Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 05/2002 Километража 668000 км Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
аукција 1.800 €
Камион фургон
Година 2009 Километража Сила
Германија, Schönefeld Ot Selchow
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 54.24 м³
Година 2013 Километража 915243 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2011-09 Километража 863000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Зафатнина 44.64 м³
Година 2006 Километража 364000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 2010 Километража 529000 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2000-06 Километража 391000 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 45.01 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-02 Километража 607000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 47.63 м³
Година 2011-08 Километража 234752 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2810 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.32 м³
Година 2013-10 Километража 145156 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 141000 км Сила
Германија, Dessau/Roßlau
Контактирајте го продавачот
39.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 141000 км Сила
Германија, Dessau/Roßlau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 2
Година 12/2000 Километража 182192 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Зафатнина 43.68 м³
Година 2022 Километража Сила
Германија, Dessau/Roßlau
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2000 Километража 328548 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 15100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45 м³ Капацитет 18 палети
Година 2008-02 Километража 692970 км Сила
Германија, Stadthagen
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 11.86 м³
Година 2014 Километража 236717 км Сила
Германија, Hilden
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3842 кг Евро Euro 6 Зафатнина 69.5 м³ Капацитет 25 палети
Година 2017-07 Километража 634678 км Сила
Германија, Hilden
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се