Филтри -

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Естонија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони со затворена каросерија RENAULT од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2017 Километража 154500 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1965 кг Евро Euro 5 Зафатнина 33.15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2011 Километража 370150 км Сила
Естонија, Sauga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 44.23 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03 Километража 463000 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
31.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9200 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2015 Километража 495202 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 6 Зафатнина 14.33 м³
Година 2015-12 Километража 177000 км Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7730 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-08 Километража 490000 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2004 Километража 261546 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8420 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2006 Километража 394137 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14800 кг Евро Euro 4
Година 01/2008 Километража 613000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2006 Километража Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 2355 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 108400 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 2235 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-03 Километража 157800 км Сила
Естонија, Rapla
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се