Филтри -

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Чешка Република

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

24 огласа: Камиони со затворена каросерија RENAULT од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 15400 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1280000 км Сила
Чехија, Třebechovice pod Orebem
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5510 кг Евро Euro 6
Година 2015-04 Километража 534000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4 Зафатнина 48.88 м³
Година 2009 Километража 669000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Камион со церада
Година 2007 Километража 1100000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Камион со церада
Година 2006 Километража 1216151 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
15.600 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5920 кг Евро Euro 6 Зафатнина 59.39 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 610147 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
47.850 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 38 палети
Година 2018-02 Километража 387000 км Сила
Чехија, Čestlice
Контактирајте го продавачот
47.350 € Без ДДВ
Камион со завеса
Капацитет 38 палети
Година 2018 Километража 170000 км Сила
Чехија, Čestlice
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5260 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година 02/2013 Километража 524395 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
29.540 € CZK 699.000 CZK
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 115 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 922000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 19 палети
Година 2018-03 Километража 470000 км Сила
Чехија, Čestlice
Контактирајте го продавачот
15.110 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5115 кг Евро Euro 3 Зафатнина 6174 м³
Година 10/2004 Километража 477444 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 8710 кг Евро Euro 6 Зафатнина 67.83 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 569371 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Камион со завеса
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 922181 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
11.280 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 6490 кг Евро Euro 5
Година 01/2014 Километража 791483 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9210 кг Евро Euro 6 Зафатнина 65.5 м³
Година 2016-11 Километража 632158 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 111.96 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-04 Километража 880724 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 111.96 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-04 Километража 880724 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 115.09 м³ Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 38 палети
Година 2017-01 Километража 645000 км Сила
Чехија, Čestlice
Контактирајте го продавачот
31.872 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5700 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 558005 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3 Капацитет 22 палети
Година 2005-12 Километража 1254015 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
17.100 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5660 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 254315 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
3.410 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 6810 кг Евро Euro 4
Година 11/2006 Километража 913783 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
29.540 € CZK 699.000 CZK
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2015-08-24 Километража 922000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се