Филтри -

Камиони со затворена каросерија RENAULT од Белгија

Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

82 огласа: Камиони со затворена каросерија RENAULT од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8480 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-04-14 Километража 513686 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2000 Километража 440660 км Сила
Белгија, Torhout
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2011 Километража 618500 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Камион со завеса
Носивост 6570 кг Евро Euro 5 Зафатнина 34.49 м³
Година 2012 Километража 129800 км Сила
Белгија, Izegem
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-07-07 Километража 880000 км Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 49 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 19 палети
Година 04/2006 Километража 800000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 20000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 80 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 545000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 47.15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 673106 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6900 кг Евро Euro 4 Зафатнина 42.03 м³ Суспензија пружина/пружина Капацитет 18 палети
Година 12/2006 Километража 300000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 49.82 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 662657 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 4820 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1996-04-16 Километража 257194 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6270 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2003-03-10 Километража 293388 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 29.91 м³
Година 2015-03 Километража 471228 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Камион фургон
Година 2015 Километража Сила
Белгија, Wegnez
Troostwijk NV
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 8550 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 374019 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-02-17 Километража 828478 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-05-04 Километража Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 43.29 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 176342 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион-ладилник
Носивост 5410 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37.69 м³ Капацитет 16 палети
Година 2011-02 Километража 168283 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4150 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-02-24 Километража 465444 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9800 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража 600500 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9800 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2003 Километража 640000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража 486000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Продавница на камион
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2007 Километража 213000 км Сила
Белгија, Villers-le-Bouillet
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4075 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-03-12 Километража 467504 км Сила
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 82 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се