Филтри -

Камиони со затворена каросерија RENAULT

Резултати од пребарување: 660 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

660 огласа: Камиони со затворена каросерија RENAULT

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 29.39 м³
Година 2014-02 Километража 223314 км Сила
Германија, Deggendorf
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2009-06 Километража 30504 км Сила
Германија, Bovenden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 8480 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1998-04-14 Километража 513686 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Камион фургон
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 9150 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 459000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2015 Километража 241000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2015 Километража 356000 км Сила
Франција, Montceaux-lès-Vaudes
Контактирајте го продавачот
4.372 € SEK 49.000 SEK
Камион фургон
Година 2003 Километража Сила
Шведска, Västra Götaland
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 11/2005 Километража 738706 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
12.380 € PLN 58.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 8889 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2008 Километража 739750 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
16.430 € PLN 77.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 14640 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 434000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 9150 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2013 Километража 459000 км Сила
Шпанија, Parets del Valles (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
1.000.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2008 Километража 87000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Камион со церада
Година 2006-09-27 Километража 357000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
21.000 € PLN 98.400 PLN
Камион со церада
Носивост 970 кг Зафатнина 27.3 м³ Капацитет 12 палети
Година 2018 Километража 251830 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
41.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7010 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 336820 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 100 км Сила
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2017-02 Километража 727727 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
19.110 € PLN 89.540 PLN
Камион со церада
Носивост 970 кг Зафатнина 27.3 м³
Година 2018 Километража 319911 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
21.000 € PLN 98.400 PLN
Камион со церада
Носивост 3500 кг
Година 2019 Километража 278000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
21.960 € PLN 102.900 PLN
Камион со церада
Носивост 730 кг
Година 2020 Километража 288321 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со завеса
Година 2013 Километража 493100 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Камион-ладилник
Година 11/2000 Километража 527510 км Сила
Португалија, Mozelos SMF
Контактирајте го продавачот
6.600 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 445560 км Сила
Чехија, Kojetice
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2010 Километража 731668 км Сила
Холандија, Nijmegen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 660 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се