Филтри -

Камиони со затворена каросерија PRAGA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони со затворена каросерија PRAGA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион PRAGA V3s Suez m2
1
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Воен камион
Година 1961 Километража Сила
Чехија, Nechanice
Контактирајте го продавачот
8.442 € CZK 199.000 CZK
Камион фургон
Година 1988 Километража 25000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се