Филтри -

Камиони со затворена каросерија PEUGEOT од Унгарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони со затворена каросерија PEUGEOT од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2018 Километража 244800 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2021 Километража 67000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
37.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2021 Километража 2 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 25.46 м³ Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 171700 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2018 Километража 244800 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се