Камиони со затворена каросерија PEUGEOT од Полска

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија PEUGEOT од Полска: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA WINDA 8 PALET KLIMATYZACJA TEMPOMAT 180KM
33
13.108 € USD ≈ 14.140 US$
Камион со церада
Година 2015 Километража 195200 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT BOXER 
32
14.202 € USD ≈ 15.320 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 96000 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA 10 PALET KLIMA WEBASTO TEMPOMAT PNEUMATYKA LEDY 1
36
9.388 € USD ≈ 10.120 US$
Камион со церада
Година 2014 Километража 334000 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT Boxer
35
17.266 € USD ≈ 18.620 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 38600 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA 10 PALET WEBASTO KLIMA TEMPOMAT PNEUMATYKA LEDY A
34
9.388 € USD ≈ 10.120 US$
Камион со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 308400 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон PEUGEOT  Boxer, Kontener 10 Euro Palet,
17
12.650 € PLN USD 57.900 PLN ≈ 13.640 US$
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 65733 км Сила 163 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
камион-ладилник PEUGEOT Boxer
20
PLN USD 279 PLN ≈ 65,75 US$
Камион-ладилник
Година 2017 Километража 122400 км Сила 163 кс
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA 10 PALET KLIMA WEBASTO PNEUMATYKA LEDY EURO6 165K
34
15.953 € USD ≈ 17.210 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 53200 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA WINDA 9 PALET AdBlue KLIMA WEBASTO TEMPOMAT PNEUM
36
13.983 € USD ≈ 15.080 US$
Камион со церада
Година 2017 Километража 170600 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA 10 PALET KLIMA WEBASTO TEMPOMAT PNEUMATYKA 165KM
32
11.357 € USD ≈ 12.250 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 199500 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT BOXER
32
14.202 € USD ≈ 15.320 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 95000 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник PEUGEOT BOXER 
30
12.233 € USD ≈ 13.190 US$
Камион-ладилник
Зафатнина V=14.16 м³
Година 2014 Километража 298300 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA 10 PALET KLIMA WEBASTO TEMPOMAT LEDY EURO6 165KM
34
11.139 € USD ≈ 12.010 US$
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 129900 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник PEUGEOT BOXER KONTENER CHŁODNIA 0*C, 8 PALET KLIMATYZACJA LEDY EURO6 165
32
15.734 € USD ≈ 16.970 US$
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина V=18.52 м³
Година 2017 Километража 159450 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT BOXER PLANDEKA 10 PALET KLIMA WEBASTO TEMPOMAT ADBLUE, EURO6, AS
36
12.014 € USD ≈ 12.960 US$
Камион со церада
Година 2016 Километража 155750 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се