Филтри -

Камиони со затворена каросерија PEUGEOT

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија PEUGEOT: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон PEUGEOT
26
Побарајте цена
аукција аукција
Камион фургон
Година 2011 Километража Сила
Шпанија, Ocana
камион со церада PEUGEOT NOU! BOXER 2.2 HDI EURO 5 CABINA DE
24
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 22.26 м³
Година 2014 Километража 265028 км Сила 131 кс
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон PEUGEOT EXPERT Crew Cab
22
Побарајте цена
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 250262 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
камион фургон PEUGEOT EXPERT Crew Cab
22
Побарајте цена
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 256293 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
камион фургон PEUGEOT EXPERT Crew Cab
24
Побарајте цена
аукција аукција
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 270218 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
камион фургон PEUGEOT BOXER Kontener Winda 3.0
17
Контактирајте го продавачот
6.597 € PLN 29.900 PLN
Камион фургон
Зафатнина 17.31 м³
Година 2011 Километража 350000 км Сила 160 кс
Полска, Radomsko
камион со церада PEUGEOT BOXER
38
Контактирајте го продавачот
16.548 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 111500 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со завеса PEUGEOT BOXER 3.0 HDI 177 CP MANUAL PRELATA CABINA DORMIT
31
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 869 кг Зафатнина 24.94 м³
Година 2016 Километража 353823 км Сила 177 кс
Романија
камион со церада PEUGEOT BOXER EURO 4 do 3,5t valník s plachtou vada motoru
14
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 2013 Километража 344480 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
камион фургон PEUGEOT Boxer 435 2.0 BlueHDi 160CV PLM-SL FURGONATP CON SPONDA
13
Контактирајте го продавачот
24.278 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2018-03-21 Километража 158659 км Сила 163 кс
Италија, Thiene
камион-ладилник PEUGEOT BOXER KONTENER CHŁODNIA 0*C 8 PALET KLIMATYZACJA LEDY 165KM [ 72
31
Контактирајте го продавачот
17.873 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 17.64 м³
Година 2018 Километража 130000 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада PEUGEOT BOXER 
37
Контактирајте го продавачот
17.652 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 20.03 м³
Година 2018 Километража 92000 км Сила 165 кс
Полска, Wałbrzych
камион-ладилник PEUGEOT 3.0 HDI 160KM * Salon PL
27
Контактирајте го продавачот
7.700 € PLN 34.900 PLN
Камион-ладилник
Зафатнина 15.56 м³
Година 2011 Километража 335000 км Сила 160 кс
Полска, DALESZYCE
камион-ладилник PEUGEOT BOXER 
31
Контактирајте го продавачот
12.350 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 14.16 м³
Година 2014 Километража 298300 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион со завеса PEUGEOT BOXER LAMBOX 2,0 HDI
9
Контактирајте го продавачот
13.560 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 26.01 м³
Година 2017-6 Километража 166235 км Сила 163 кс
Чехија, Ostrovačice u Brna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се