Филтри -

Камиони со затворена каросерија PEGASO

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија PEGASO: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон PEGASO 112
10
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион фургон
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион фургон PEGASO 1226
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 1998 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-ладилник PEGASO
6
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 14350000 кг
Година 04/1992 Километража 550000 км Сила 370 кс
Шпанија, Madrid
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се