Филтри -

Камиони со затворена каросерија OPEL од Европа

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони со затворена каросерија OPEL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 168900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 297400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 22.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 275000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.650 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1120 кг Евро Euro 5
Година 2016-10-01 Километража 241621 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 284100 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
8.831 € SEK 99.000 SEK
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Jönköping
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2020 Километража 178000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2020 Километража 197000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2020 Километража 244000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 182000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2020 Километража 178000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 197000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 244000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 195700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
9.239 € PLN 43.500 PLN
Камион со церада
Година 2016 Километража 417928 км Сила
Полска, Grzędy
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се