Филтри -

Камиони со затворена каросерија OPEL

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

22 огласа: Камиони со затворена каросерија OPEL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2020 Километража 316500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 22.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 8 палети
Година 2019 Километража 275000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2022 Километража 159178 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
27.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 9 палети
Година 2021 Километража 233400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2020 Километража 244000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 26.68 м³ Капацитет 10 палети
Година 2021 Километража 189000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 94500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2021 Километража 100000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2019 Километража 434900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 8 палети
Година 2018 Километража 345400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 8 палети
Година 2021 Километража 136400 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2018 Километража 345400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 10 палети
Година 2021 Километража 168900 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2021 Километража 118600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион со завеса
Година 2021 Километража Сила
Германија, Gross-Umstadt
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2022 Километража 94500 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
15.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 434900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
26.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2020 Километража 206300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
28.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 8 палети
Година 2021 Километража 136400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 10 палети
Година 2019 Километража 283600 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Капацитет 12 палети
Година 2020 Километража 178000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2020 Километража 244000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се