Филтри -

Камиони со затворена каросерија NISSAN од Шпанија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија NISSAN од Шпанија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон NISSAN 35.13
10
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2009 Километража 160000 км Сила 130 кс
Шпанија, Sevilla
камион-ладилник NISSAN Atleon 95.22
10
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3450 кг Евро Euro 4 Зафатнина 30.61 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009-05 Километража 399500 км Сила 190 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
изотермален камион NISSAN ATLEON 56.15
15
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-01-26 Километража 270000 км Сила 150 кс
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
камион фургон NISSAN ATLEON 120
6
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2004-01 Километража 610000 км Сила 120 кс
Шпанија, Cdad. Real
камион со церада NISSAN M130. 17
8
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Камион со церада
Година 1990 Километража 170000 км Сила 165 кс
Шпанија, Burgos
камион фургон NISSAN ATLEON
9
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Камион фургон
Година 2008 Километража 488000 км Сила
Шпанија, Burgos
камион фургон NISSAN L50. 09
9
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Камион фургон
Година 1992 Километража 525000 км Сила 90 кс
Шпанија, Burgos
камион-ладилник NISSAN ATLEON 110 4x2
31
Побарајте цена
аукција аукција
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 491087 км Сила
Шпанија, Ocana
камион фургон NISSAN Atleon
3
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2006-01-11 Километража 347000 км Сила
Шпанија, ALCORCON
камион фургон NISSAN ATLEON 180.8
2
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26.91 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2013-10-04 Километража 480000 км Сила 180 кс
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
изотермален камион NISSAN ATLEON 140 ISOTERMO REFORZADO
18
Побарајте цена
цена на барање
Изотермален камион
Зафатнина 39.31 м³
Година 2004 Километража 235000 км Сила 140 кс
Шпанија, Bedia Vizcaya
камион фургон NISSAN Cabstar NT400 3.0dCi Caja Cerrada
12
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 07/2018 Километража 109000 км Сила 130 кс
Шпанија, BENICARLÓ CASTELLÓN
камион фургон NISSAN Atleon
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион фургон
Зафатнина 17 м³
Година 2002-07 Километража 219000 км Сила 110 кс
Шпанија, Soria
камион-ладилник NISSAN CABSTAR
6
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион-ладилник
Година 04/2005 Километража 219791 км Сила 125 кс
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
камион со завеса NISSAN Atleon
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 37.77 м³
Година 2010-11 Километража 560000 км Сила 190 кс
Шпанија, Soria
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се