Филтри -

Камиони со затворена каросерија NISSAN од Русија

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија NISSAN од Русија: 52 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.840 € RUB 900.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2000 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
4.216 € RUB 350.000 RUB
Камион со церада
Година 1997 Километража Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.420 € RUB 450.000 RUB
Камион-ладилник
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
8.311 € RUB 690.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2000 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
13.850 € RUB 1.150.000 RUB
Камион-ладилник
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
12.650 € RUB 1.050.000 RUB
Камион-ладилник
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
9.274 € RUB 770.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2004 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
13.850 € RUB 1.150.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2001 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
6.022 € RUB 500.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2000 Километража Сила
Русија, Владивосток
камион фургон NISSAN CONDOR MK38C камион фургон NISSAN CONDOR MK38C камион фургон NISSAN CONDOR MK38C
3
Контактирајте го продавачот
31.970 € RUB 2.655.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 36.18 м³
Година 2012 Километража 661000 км Сила
Русија
камион со церада NISSAN ATLAS камион со церада NISSAN ATLAS
2
Контактирајте го продавачот
22.770 € RUB 1.891.000 RUB
Камион со церада
Година 2011 Километража 80000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN ATLAS TZ2F24 камион фургон NISSAN ATLAS TZ2F24
2
Контактирајте го продавачот
25.050 € RUB 2.080.000 RUB
Камион фургон
Носивост 2000 кг
Година 2014 Километража 14000 км Сила
Русија
камион фургон NISSAN UD камион фургон NISSAN UD
2
Контактирајте го продавачот
91.550 € RUB 7.601.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 58.31 м³
Година 2012 Километража 681000 км Сила 410 кс
Русија
Контактирајте го продавачот
66.690 € RUB 5.537.000 RUB
Камион фургон
Година 2012 Километража 901000 км Сила 410 кс
Русија
камион фургон NISSAN ATLAS AJS85AN камион фургон NISSAN ATLAS AJS85AN
2
Контактирајте го продавачот
14.220 € RUB 1.181.000 RUB
Камион фургон
Година 2011 Километража 212000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се