Филтри -

Камиони со затворена каросерија NISSAN од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони со затворена каросерија NISSAN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.904 € PLN 32.500 PLN
Камион фургон
Носивост 3500 кг
Година 2000 Километража 380000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
9.028 € PLN 42.500 PLN
Камион фургон
Носивост 1000 кг
Година 2016 Километража 289000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.629 € PLN 26.500 PLN
Камион фургон
Носивост 1100 кг
Година 2004 Километража 355000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
5.714 € PLN 26.900 PLN
Камион-ладилник
Година 2009 Километража 214000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
4.142 € PLN 19.500 PLN
Камион за сладолед
Носивост 2200 кг
Година 1999 Километража 290000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
6.691 € PLN 31.500 PLN
Камион фургон
Година 2004 Километража 346000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
8.391 € PLN 39.500 PLN
Камион фургон
Носивост 900 кг
Година 2006 Километража 288000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
4.490 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 03/2003 Километража 440000 км Сила
Полска, Skarbimierz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се