Филтри -

Камиони со затворена каросерија NISSAN од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија NISSAN од Италија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон NISSAN L 75
8
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Камион фургон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 98000 км Сила 136 кс
Италија, San Bonifacio
камион фургон NISSAN NV400
21
Побарајте цена
цена на барање
Камион фургон
Зафатнина 17 м³
Година 2016 Километража 128000 км Сила
Италија, Avezzano
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон NISSAN Atleon
2
Побарајте цена
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Италија, Vicenza, Thiene
камион фургон NISSAN ATLEON
6
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2930 кг Зафатнина 19.25 м³
Година 2004-09 Километража 375000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион со церада NISSAN ATLEON 210 - 115 QLI / PEDANA BATTENTE
20
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион со церада
Носивост 5700 кг Евро Euro 3 Зафатнина 34.42 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 467000 км Сила 210 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион со церада NISSAN ATLEON 115
5
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион со церада
Носивост 7500 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 690954 км Сила 136 кс
Италија, Roma
изотермален камион NISSAN ATLEON 56.13  ISOTERMICO + PEDANA 15 Q.LI - ATP IN
14
Контактирајте го продавачот
8.700 €
Изотермален камион
Носивост 2200 кг Зафатнина 27.56 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 270000 км Сила 130 кс
Италија, Carmagnola ( To )
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се