Филтри -

Камиони со затворена каросерија NISSAN од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија NISSAN од Холандија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3250 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2012 Километража 205579 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.394 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2019-06-07 Километража 36176 км Сила
Холандија, Helmond
Van den Hurk Bedrijfswagens BV
3 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Камион фургон
Година 2004 Километража 253515 км Сила
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 01/2001 Километража 201520 км Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5450 кг Евро Euro 4
Година 2009-04-02 Километража 303402 км Сила
Холандија, WEERT
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се