Филтри -

Камиони со затворена каросерија NISSAN од Европа

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

38 огласа: Камиони со затворена каросерија NISSAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2006 Километража 71000 км Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2003 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Камион фургон
Година 2004 Километража 253515 км Сила
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2007 Километража 240000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Камион фургон
Година 2013-11-07 Километража 5000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
30.800 €
Камион фургон
Година 04/2018 Километража 217000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
аукција 21.700 €
Продавница на камион
Година 2007-10-10 Километража 159649 км Сила
Белгија, 9160 Lokeren
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 1989-07 Километража 1028963 км Сила
Шпанија, Alberique
Контактирајте го продавачот
4.490 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 03/2003 Километража 440000 км Сила
Полска, Skarbimierz
Контактирајте го продавачот
5.350 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 01/2001 Километража 201520 км Сила
Холандија, Berkel en Rodenrijs
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 550 кг Евро Euro 5
Година 2017 Километража 101800 км Сила
Италија, Roma
камион-ладилник NISSAN CABSTAR E110 камион-ладилник NISSAN CABSTAR E110
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 1997 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
6.833 € PLN 32.500 PLN
Камион фургон
Носивост 3500 кг
Година 2000 Километража 380000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
камион фургон NISSAN NT400 камион фургон NISSAN NT400 камион фургон NISSAN NT400
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Зафатнина 17 м³
Година 2002-07 Километража 219000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
8.935 € PLN 42.500 PLN
Камион фургон
Носивост 1000 кг
Година 2016 Километража 289000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
6.646 € BGN 13.000 BGN
Камион фургон
Носивост 3500 кг
Година 2003 Километража Сила
Бугарија, КАРЛОВО
камион фургон NISSAN ECO T 100 камион фургон NISSAN ECO T 100
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 1999 Километража 270000 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 3450 кг Евро Euro 4 Зафатнина 30.61 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 399500 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 1990 Километража Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3490 кг Евро Euro 4 Зафатнина 19.28 м³
Година 2009-03 Километража 147019 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2004 Километража 193929 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Контактирајте го продавачот
5.571 € PLN 26.500 PLN
Камион фургон
Носивост 1100 кг
Година 2004 Километража 355000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 35.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 154931 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2006 Километража 610000 км Сила
Шпанија, Lucena
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се