Филтри -

Камиони со затворена каросерија NISSAN од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија NISSAN од Белгија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон NISSAN ATLEON 120.16 **BELGIAN TRUCK-45000KM-FULL STEEL**
13
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6960 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/2004 Километража 45935 км Сила
Белгија, Kessel
камион фургон NISSAN Atleon 56.15
8
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 29 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 192021 км Сила 150 кс
Белгија, Wingene
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион фургон NISSAN ATLEON 120.16 **BELGIAN TRUCK-62000KM-FULL STEEL**
18
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6970 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/2004 Километража 62013 км Сила 160 кс
Белгија, Kessel
камион-ладилник NISSAN ATLEON 56.15+Thermo King V500+vlees/viande/meat
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1849 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2012-10-19 Километража 332868 км Сила 150 кс
Белгија, Handzame
камион фургон NISSAN Atleon
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 10/2010 Километража 287370 км Сила 150 кс
Белгија
камион фургон NISSAN Atleon 56.15
10
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 24.42 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 326567 км Сила 150 кс
Белгија, Wingene
камион фургон NISSAN Atleon 80.14
16
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2007 Километража 433000 км Сила 140 кс
Белгија, Moorslede
камион фургон NISSAN M90E1
10
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 17.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 117427 км Сила 150 кс
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се