Филтри -

Камиони со затворена каросерија NISSAN

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

35 огласа: Камиони со затворена каросерија NISSAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 05/2007 Километража 240000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Зафатнина 39.31 м³
Година 2004 Километража 235400 км Сила
Шпанија, Bedia Vizcaya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 37.77 м³
Година 2010-11 Километража 560000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3985 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 161868 км Сила
Холандија, Groesbeek
камион-ладилник NISSAN Tl110.35 CABSTAR E
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2002 Километража 227950 км Сила
Шпанија, Uxes
Контактирајте го продавачот
60.500 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
999.999 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 05/2018 Километража 20000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
999.999 €
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 220000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година Километража Сила
Шпанија, Noáin
Контактирајте го продавачот
4.363 € PLN 19.500 PLN
Камион за сладолед
Носивост 2200 кг
Година 1999 Километража 290000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Камион фургон
Година 2013-11-07 Километража 5000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 05/2012 Километража 89000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 02/2020 Километража 80000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3250 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2012 Километража 205579 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2003 Километража 244000 км Сила
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Контактирајте го продавачот
9.450 US$ EUR ≈ 8.818 €
Камион со завеса
Носивост 4000 кг
Година 2002 Километража 305000 км Сила
Белорусија, Гомель
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 230000 км Сила
Италија, Rimini
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Камион фургон
Година 2004 Километража 253515 км Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 06/2016 Километража Сила
Грција, Τρίκαλα
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 213851 км Сила
Холандија, Terneuzen
Контактирајте го продавачот
7.048 € PLN 31.500 PLN
Камион фургон
Година 2004 Километража 346000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2006 Километража 71000 км Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
2.150 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Зафатнина 8.47 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/1998 Километража Сила
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
8.838 € PLN 39.500 PLN
Камион фургон
Носивост 900 кг
Година 2006 Километража 288000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Камион со завеса
Капацитет 12 палети
Година 1989-07 Километража 1028963 км Сила
Шпанија, Alberique
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се