Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mitsubishi Fuso од Русија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија Mitsubishi Fuso од Русија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.820 € RUB 930.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2004 Километража Сила
Русија, Владивосток
камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F
2
Контактирајте го продавачот
41.570 € RUB 3.574.000 RUB
Камион фургон
Носивост 2900 кг Зафатнина 33.97 м³
Година 2011 Километража 513000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
88.950 € RUB 7.647.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 33.92 м³
Година 2015 Километража 23000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FK64F камион фургон Mitsubishi Fuso FK64F
2
Контактирајте го продавачот
55.480 € RUB 4.770.000 RUB
Камион фургон
Носивост 2000 кг Зафатнина 34.75 м³
Година 2011 Километража 310000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FS54VZ камион фургон Mitsubishi Fuso FS54VZ
2
Контактирајте го продавачот
125.200 € RUB 10.760.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 59.44 м³
Година 2012 Километража Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
54.030 € RUB 4.645.000 RUB
Камион фургон
Носивост 2800 кг Зафатнина 37.32 м³
Година 2013 Километража 98000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FS64VZ камион фургон Mitsubishi Fuso FS64VZ
2
Контактирајте го продавачот
113.900 € RUB 9.797.000 RUB
Камион фургон
Носивост 13400 кг Зафатнина 61.37 м³
Година 2015 Километража 401000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso камион фургон Mitsubishi Fuso
2
Контактирајте го продавачот
113.900 € RUB 9.797.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 62.2 м³
Година 2012 Километража 386000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
66.920 € RUB 5.753.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 60.66 м³
Година 2014 Километража 571000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F
2
Контактирајте го продавачот
76.920 € RUB 6.613.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 37.25 м³
Година 2013 Километража 264000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F камион фургон Mitsubishi Fuso FK61F
2
Контактирајте го продавачот
50.950 € RUB 4.381.000 RUB
Камион фургон
Носивост 2800 кг Зафатнина 46.07 м³
Година 2012 Километража 301000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
53.650 € RUB 4.612.000 RUB
Камион фургон
Година 2012 Километража 146000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FU54VZ камион фургон Mitsubishi Fuso FU54VZ
2
Контактирајте го продавачот
61.930 € RUB 5.324.000 RUB
Камион фургон
Зафатнина 57.44 м³
Година 2013 Километража 378000 км Сила
Русија
Контактирајте го продавачот
109.500 € RUB 9.410.000 RUB
Камион фургон
Година 2015 Километража 57000 км Сила
Русија
камион фургон Mitsubishi Fuso FK64F камион фургон Mitsubishi Fuso FK64F
2
Контактирајте го продавачот
52.770 € RUB 4.537.000 RUB
Камион фургон
Носивост 2900 кг Зафатнина 36.07 м³
Година 2013 Километража 481000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се