Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mitsubishi Fuso од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија Mitsubishi Fuso од Обединетото Кралство: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник Mitsubishi Fuso CANTER 7C18
21
Побарајте цена
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2015-12-29 Километража 244493 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион фургон Mitsubishi Fuso YH63 XKP CANTER 7C15
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион фургон
Година Километража 46000 км Сила
Обединето Кралство, Howden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-ладилник Mitsubishi Fuso  CANTER 7C15, 7.5 TONNE FRIDGE/FREEZER - 2012 - NL62 VMT
12
Контактирајте го продавачот
6.854 € GBP 5.950 GBP
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2012-09 Километража 356147 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион фургон Mitsubishi Fuso CANTER 7C18 4X2 7.5TON BOX VAN C/W ROLLER SHUTTER DOORS
14
Контактирајте го продавачот
7.776 € GBP 6.750 GBP
Камион фургон
Година 2012 Километража 94000 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
камион со завеса Mitsubishi Fuso 7.5T 2012 BREAKING FOR SPARES за делови
3
Контактирајте го продавачот
115,20 € GBP 100 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland
камион фургон Mitsubishi Fuso FULLY TRIMMED SLEEPER CAB
5
Контактирајте го продавачот
1.440 € GBP 1.250 GBP
Камион фургон
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се