Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mitsubishi Fuso од Германија

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија Mitsubishi Fuso од Германија: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C15 Koffer + LBW Automatik Klima
15
13.889,66 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 35.41 м³
Година 2016-10 Километража 206876 км Сила 150 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso 7C15 Koffer Ladebordwand Kamera Euro 5
20
13.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 28 м³
Година 2013-03 Километража 250000 км Сила 150 кс
Германија, Lahr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион фургон Mitsubishi Fuso 7C15
20
13.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 28.14 м³
Година 2013-03 Километража 250000 км Сила 150 кс
Германија, Lahr
камион со церада Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C18 Pritsche/Plane + LBW
15
17.889,66 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³
Година 2015-04 Километража 133276 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион со церада Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Pritsche/Plane + LBW
15
17.889,66 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 36.6 м³
Година 2015-04 Километража 133276 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион со церада Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Pritsche/Plane + LBW EU6
15
19.889,66 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.04 м³
Година 2016-09 Километража 91259 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион со церада Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C18 Pritsche/Plane + LBW EU6
15
19.889,66 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 36.04 м³
Година 2016-09 Километража 91259 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso CANTER 7 C 15 KOFFER 6,1m LBW KLIMA EURO 6
15
13.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-07 Километража 144470 км Сила 150 кс
Германија, Kiel
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer + LBW Automatik
15
20.889,66 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 35.7 м³
Година 2017-09 Километража 99890 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C18 Koffer + LBW Automatik
15
20.889,66 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3210 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.7 м³
Година 2017-09 Километража 99890 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18
18
8.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 36.44 м³
Година 2011 Километража 301618 км Сила 175 кс
Германија, Schlierbach
камион со церада Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Pritsche/Plane 6,2m Navi
15
18.880,17 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3790 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39.57 м³
Година 2015-10 Километража 89605 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C18 Pritsche/Plane 6,2m Navi
15
18.880,17 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 39.57 м³
Година 2015-10 Километража 89605 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион со церада Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C18 Pritsche/Plane 6,2m Navi
15
18.880,17 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3790 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39.57 м³
Година 2015-10 Километража 89605 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион со церада Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Pritsche/Plane 6,2m Navi
15
18.880,17 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3790 кг Евро Euro 6 Зафатнина 39.57 м³
Година 2015-10 Километража 89605 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се