Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mitsubishi Fuso од Европа

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

22 огласа: Камиони со затворена каросерија Mitsubishi Fuso

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.300 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2012-03 Километража 217358 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 02/2015 Километража Сила
Грција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.830 € GBP 11.950 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2017-09 Километража 105589 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.830 € GBP 11.950 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 131853 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.760 € GBP 12.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 114257 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
12 години на Autoline
камион со церада Mitsubishi Fuso 7C18 за делови камион со церада Mitsubishi Fuso 7C18 за делови камион со церада Mitsubishi Fuso 7C18 за делови
3
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража Сила
Словачка, Trnava
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2290 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35 м³
Година 07/2015 Километража 291287 км Сила
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³
Година 2011-01 Километража 126000 км Сила
Германија, Münster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 3380 кг Евро Euro 6 Зафатнина 25.17 м³
Година 2015-03 Километража 364084 км Сила
Германија, Stadthagen
Контактирајте го продавачот
58.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3490 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.31 м³
Година 2022-05 Километража 25 км Сила
Германија, Bad Salzuflen
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3435 кг
Година 2014 Километража 184000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4380 кг
Година 2015 Километража 154500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
48.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3950 кг Евро Euro 6 Зафатнина 32.41 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019-06 Километража 26686 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 05/2016 Километража 300000 км Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3795 кг
Година 2018 Километража 406355 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2020 Километража 166300 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 209900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
73.650 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3020 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.49 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-07 Километража 216 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 292000 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 292000 км Сила
Германија, Mannheim
камион со завеса Mitsubishi Fuso 7C15 2012 BREAKING FOR SPARES за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland
камион со завеса Mitsubishi Fuso 7.5T 2012 BREAKING FOR SPARES за делови камион со завеса Mitsubishi Fuso 7.5T 2012 BREAKING FOR SPARES за делови камион со завеса Mitsubishi Fuso 7.5T 2012 BREAKING FOR SPARES за делови
3
Контактирајте го продавачот
115,70 € GBP 100 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Sunderland
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се