Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mitsubishi Fuso

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија Mitsubishi Fuso: 48 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник Mitsubishi Fuso Canter
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2008-11 Километража 278000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион со церада Mitsubishi Fuso Fuso Canter 6C14
10
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2900 кг Зафатнина 22.98 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-09-05 Километража 494000 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со завеса Mitsubishi Fuso 9C18
13
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 3425 кг
Година 07/2015 Километража 350000 км Сила 180 кс
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer+LBW Klima NL 3.240kg
15
Контактирајте го продавачот
19.889,92 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3240 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35 м³
Година 2017-11 Километража 65785 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион со церада Mitsubishi Fuso Canter 7C15 4x2 Pritsche/Plane + LBW
15
Контактирајте го продавачот
16.889,92 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3335 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³
Година 2016-08 Километража 150000 км Сила 150 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион со церада Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C15 4x2 Pritsche/Plane + LBW
15
Контактирајте го продавачот
16.889,92 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3335 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36 м³
Година 2016-08 Километража 150000 км Сила 150 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso YH63 XKP CANTER 7C15
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион фургон
Година Километража 46000 км Сила
Обединето Кралство, Howden
камион-ладилник Mitsubishi Fuso CANTER 7C18 KÜHLKOFFER
20
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2290 кг Евро Euro 6 Зафатнина 33.44 м³
Година 2015-08 Километража 172500 км Сила 179 кс
Австрија, Kirchheim im Innkreis
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter
25
Побарајте цена
аукција аукција
Камион фургон
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион фургон Mitsubishi Fuso Canter 7C18 Koffer + LBW Klima Schalter
15
Контактирајте го продавачот
18.789,92 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3090 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.97 м³
Година 2016-10 Километража 97913 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO Mitsubishi Canter 7C18 Koffer+LBW Klima Schalter
15
Контактирајте го продавачот
18.789,92 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3090 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35 м³
Година 2016-10 Километража 97913 км Сила 175 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион фургон Mitsubishi Fuso FUSO 7 C 18 4x2
8
Контактирајте го продавачот
18.743 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 34.28 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-03 Километража 74700 км Сила 175 кс
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
камион-ладилник Mitsubishi Fuso Canter 9C18
17
Контактирајте го продавачот
19.250 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017-07 Километража 94900 км Сила 179 кс
Австрија, Kirchheim im Innkreis
камион со церада Mitsubishi Fuso Canter
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион со церада
Година 2008 Километража 580000 км Сила
Португалија, Leiria
камион фургон Mitsubishi Fuso CANTER HYBRID 7C15
15
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 29.89 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018-09 Километража 44332 км Сила 200 кс
Белгија, Roeselare
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се