Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Украина

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Камион фургон
Година 2009 Километража 471000 км Сила
Украина, Винница, с. Писаревка
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.451 €
Камион со церада
Носивост 5500 кг Евро Euro 2 Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража 800000 км Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.530 €
Камион-ладилник
Зафатнина 12 м³
Година 2011 Километража 930139 км Сила
Украина, Киевская обл.
Контактирајте го продавачот
36.300 €
Камион со церада
Година 10/2011 Километража 538672 км Сила
Украина, Івано-Франківськ
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се