Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Словачка

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 11/2006 Километража 540943 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 3/2011 Километража 357125 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион фургон
Година 2/2000 Километража 489215 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 1000 кг Евро Euro 5
Година 01/2008 Километража 446453 км Сила
Словачка, Fiľakovo
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Камион со церада
Година 2008 Километража 250000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
4.400 €
Камион со церада
Евро Euro 3
Година 4/2002 Километража 823353 км Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се