Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Шпанија

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

83 огласа: Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7940 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 311111 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Камион-ладилник
Година 02/2013 Километража 497078 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион-ладилник
Година 10/2011 Километража 525774 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
35.900 €
Камион-ладилник
Година 07/2011 Километража 306243 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14360 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 705000 км Сила
Шпанија, Valencia,Quart de Poblet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 13500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2010 Километража 589000 км Сила
Шпанија, Rábade
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 10/2012 Километража 300000 км Сила
Шпанија, Sevilla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Зафатнина 45.17 м³
Година 2009-02 Километража 508000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6650 кг Евро Euro 5 Зафатнина 35.53 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 422000 км Сила
Шпанија, Abaran
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3390 кг Евро Euro 5 Зафатнина 31 м³ Капацитет 14 палети
Година 2013-05 Километража 341930 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8195 кг Евро Euro 5 Зафатнина 43 м³ Капацитет 18 палети
Година 2012-07 Километража 688189 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6529 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55 м³ Капацитет 20 палети
Година 2011-11 Километража 1106948 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 7000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-07-25 Километража 954000 км Сила
Шпанија, Lorca (Murcia)
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Камион фургон
Година 11/2007 Километража 308905 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион фургон
Година 06/2015 Километража 261942 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Камион фургон
Година 09/2007 Километража 319165 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Камион фургон
Година 04/2009 Километража 313415 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Камион фургон
Година 02/2018 Километража 405204 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Камион фургон
Година 05/2013 Километража 704966 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион со завеса
Година 01/2011 Километража 601243 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион со завеса
Година 08/2011 Километража 239969 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Камион со завеса
Година 11/2015 Километража 253899 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Камион со церада
Година 01/2011 Километража 601243 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Камион со церада
Година 08/2011 Километража 239969 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Камион со церада
Година 11/2015 Километража 253899 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се