Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Романија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3000 кг
Година 1996 Километража 239635 км Сила
Романија, Galati
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 4 Капацитет 15 палети
Година 07/2008 Километража 800883 км Сила
Романија, Mun. Arad
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2001 Километража 225400 км Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2014 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Носивост 10000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2000 Километража 400000 км Сила
Романија, Miercurea Ciuc
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3040 кг Евро Euro 3 Зафатнина 37 м³
Година 06/1999 Километража 548000 км Сила
Романија, București
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се