Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Португалија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.330 €
Камион со завеса
Носивост 12000 кг Зафатнина 43.75 м³
Година 1994 Километража Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 07/2015 Километража 703514 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2009 Километража 477670 км Сила
Португалија, Leiria, Portugal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2008 Километража 440681 км Сила
Португалија, Leiria, Portugal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2003 Километража Сила
Португалија, Barcelos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Година 1998 Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Камион-ладилник
Година 2012 Километража Сила
Португалија
RB Trading International
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Евро Euro 2
Година 12/1998 Километража 361854 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Година 1994 Километража 722788 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 2
Година 1999-07 Километража 711000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Камион со завеса
Зафатнина 17.68 м³
Година 2001 Километража 200550 км Сила
Португалија, Casal Da Fisga, Rio Maior
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се