Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Полска

Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

164 огласа: Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.300 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4779 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 490000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
35.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Капацитет 16 палети
Година 2014 Километража 505900 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 670 км Сила
Полска, Złotow
Контактирајте го продавачот
107.200 € PLN 480.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 12890 кг Евро Euro 6 Зафатнина 58 м³
Година 2018 Километража 400000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
58.050 € PLN 260.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 15525 кг Евро Euro 6 Капацитет 18 палети
Година 2017 Километража 690000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
58.050 € PLN 260.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 15910 кг Евро Euro 6 Капацитет 18 палети
Година 2017 Километража 719000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
55.820 € PLN 250.000 PLN
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2018 Километража Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
66.980 € PLN 300.000 PLN
Камион-ладилник
Година 2020 Километража Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
43.540 € PLN 195.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Капацитет 18 палети
Година 2017 Километража 200000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
59.170 € PLN 265.000 PLN
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Капацитет 12 палети
Година 2018 Километража 224000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
36.840 € PLN 165.000 PLN
Камион фургон
Носивост 4145 кг Евро Euro 6 Капацитет 20 палети
Година 2017 Километража 200000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
53.590 € PLN 240.000 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 600000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
53.590 € PLN 240.000 PLN
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 600000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
53.560 € PLN 239.900 PLN
Камион со церада
Носивост 8000 кг
Година 2017 Километража 462000 км Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
12.500 € PLN 56.000 PLN
Камион фургон
Носивост 10670 кг
Година 2007 Километража 907750 км Сила
Полска, Kępie Zaleszańskie
Контактирајте го продавачот
49.990 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 6 Капацитет 16 палети
Година 2016 Километража 591400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
41.310 € PLN 185.000 PLN
Камион фургон
Година 2018 Километража 490000 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 7010 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.7 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година 08/2015 Километража 443000 км Сила
Полска, Krzeszowice
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Изотермален камион
Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 758000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
7.450 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2001 Километража 348715 км Сила
Полска, Przemyśl
Контактирајте го продавачот
60.930 € PLN 272.900 PLN
Камион со церада
Носивост 13380 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2017 Километража 739000 км Сила
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
54.930 € PLN 246.000 PLN
Камион со завеса
Носивост 7290 кг
Година 07/2018 Километража 550000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2012 Километража 440000 км Сила
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
33.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 28180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 999000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
71.450 € PLN 320.000 PLN
Камион-ладилник
Носивост 8700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2017 Километража 330000 км Сила
Полска, Kraków
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 164 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се