Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Норвешка

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Камион фургон
Носивост 10070 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.75 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 645000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Камион со церада
Носивост 13710 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Носивост 12240 кг Зафатнина 59.06 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 346691 км Сила
Норвешка, Oslo
Контактирајте го продавачот
64.153 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2018 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
15.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2010-05 Километража 200000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-05 Километража 350000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06 Километража 440000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-06 Километража 150000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.271 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2004 Километража Сила
Норвешка, Os
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион фургон
Носивост 2260 кг
Година 2020 Километража 55000 км Сила
Норвешка, Tromsø
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион фургон
Носивост 2425 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 142000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.700 €
Камион фургон
Носивост 9225 кг Евро Euro 6
Година Километража 531000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.500 €
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Камион фургон
Носивост 9775 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 526000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.100 €
Камион фургон
Носивост 7490 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 380000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.400 €
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 142000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Камион фургон
Година 1999 Километража 163000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Камион фургон
Носивост 2115 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 309000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се