Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Литванија

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

60 огласа: Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2005 Километража Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
аукција 6.200 €
Камион со завеса
Носивост 3000 кг Евро Euro 2
Година 2001 Километража 232575 км Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 1999 Километража 167000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
599 € / месец
Камион фургон
Носивост 5900 кг
Година Километража Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7650 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 21 палети
Година 06/2014 Километража 695000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
7.350 € Без ДДВ
Изотермален камион
Носивост 4940 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2005 Километража 674887 км Сила
Литванија, Klausmyliai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Година 01/2004 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 957949 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-09 Километража 193167 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Километража 94834 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Изотермален камион
Евро Euro 3 Зафатнина 41.65 м³
Година 2006-08-10 Километража 1536000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 11/2001 Километража Сила
Литванија, Taurage
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Изотермален камион
Носивост 12050 кг Евро Euro 4 Зафатнина 48.84 м³
Година 03/2006 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 03/2016 Километража 885300 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 03/2016 Километража 855000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
25.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 04/2017 Километража 528968 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
19.450 €
Изотермален камион
Евро Euro 5 Зафатнина 41.63 м³
Година 2011-05-10 Километража 941800 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Изотермален камион
Носивост 3800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 33.68 м³
Година 06/2013 Километража 570000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Изотермален камион
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 52.42 м³
Година 12/2007 Километража 1034000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 04/2008 Километража 115504 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 07/2012 Километража 414153 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 06/2007 Километража 266000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 05/2014 Километража 950000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион фургон
Носивост 4110 кг Евро Euro 4 Зафатнина 46.17 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година 10/2007 Километража 440000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Камион фургон
Носивост 1300 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2007 Километража 380000 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се