Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Италија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

31 огласа: Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4400 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/1999 Километража 758000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-03 Километража 662000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2001 Километража 667 км Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
9.700 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3 Зафатнина 67.67 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2002 Километража 695000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 9400 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 345900 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 4850 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 340340 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 48.71 м³
Година 2003 Километража Сила
Италија, Palmi (RC)
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион-ладилник
Носивост 3480 кг Евро Euro 2 Зафатнина 36.66 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000-05 Километража 677000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5100 кг Евро Euro 4 Зафатнина 37 м³
Година 2006-08 Километража 1070000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 14470 кг Евро Euro 6 Зафатнина 62 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 335000 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
8.490 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 22.91 м³
Година 2010 Километража 348000 км Сила
Италија, Bolzano
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Камион фургон
Година 2007 Километража 248172 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 11200 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 120220 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2007 Километража 900000 км Сила
Италија, Montichiari (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година 2013-09 Километража 485000 км Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 5200 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1997 Километража 800000 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 12600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 939600 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Година Километража 800000 км Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2003 Километража 600000 км Сила
Италија, Brescia (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 13600 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2002 Километража 1700000 км Сила
Италија, Sommacampagna
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 2400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2011 Километража 448000 км Сила
Италија, Milano
Контактирајте го продавачот
6.850 € Со вклучен ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 7000 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 08/1994 Километража 415800 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Година 06/2011 Километража 140000 км Сила
Италија, Giugliano in Campania
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 5770 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 330700 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Носивост 15500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2016 Километража 552000 км Сила
Италија, Lonato Del Garda (Bs)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се