Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Франција

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2002 Километража 730000 км Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
аукција 1.755 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2006 Километража 705200 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Зафатнина 45.02 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2018 Километража 207000 км Сила
Франција, SAUTRON
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 03/2011 Километража 500000 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
аукција 5.785 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 532144 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 03/2009 Километража 665000 км Сила
Франција, LIMAY
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 08/2008 Километража 392872 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Камион фургон
Година 04/2001 Километража 516926 км Сила
Франција, Saint-Désirat
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2008 Километража 470000 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 08/1999 Километража 770000 км Сила
Франција, Saint-Priest
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 05/2016 Километража 113870 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 5020 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2016 Километража 259137 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 2620 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2015 Километража 249938 км Сила
Франција, Servon-sur-Vilaine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 950000 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2002 Километража 800000 км Сила
Франција, LIMAY
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се