Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Финска

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13050 кг Евро Euro 5 Зафатнина 53.65 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1159999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Носивост 13300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 1549999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
79.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6420 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 169999 км Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
79.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража 137999 км Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 145999 км Сила
Финска, Espoo
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 391500 км Сила
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Контактирајте го продавачот
65.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 14000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 668000 км Сила
Финска, Man Center Espoo, Kartanonherrantie 5
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5370 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1998 Километража 409999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1880 кг Зафатнина 36.91 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 802999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2850 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 619999 км Сила
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 286249 км Сила
Финска, Tupos (Oulu), Pohjois-Pohjanmaa
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се