Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Чешка Република

Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

67 огласа: Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4 Капацитет 17 палети
Година 2008-03 Километража 362069 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
69.489 €
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 685 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 3210 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 886896 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
28.450 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2014-12 Километража 564786 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
20.350 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 120 м³
Година 2013-01 Километража 887317 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9000 кг Евро Euro 6 Капацитет 21 палети
Година 2014-04 Километража 550000 км Сила
Чехија, Praha
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
71.225 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7840 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-01 Километража 224300 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Капацитет 15 палети
Година 2017-10 Километража 373559 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 37.5 м³ Капацитет 15 палети
Година 2017-10 Километража 373559 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
57.738 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5230 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-06 Километража 164241 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
53.524 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5230 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Километража 229511 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
45.095 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 5210 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-08 Километража 262158 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Контактирајте го продавачот
171.200 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 12120 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.45 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 82258 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
49.989 €
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 177.44 м³ Капацитет 18 палети
Година 2016 Километража 699000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
49.400 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 8700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 300051 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 14620 кг Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 693000 км Сила
Чехија, Nove Straseci
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 13800 кг Зафатнина 57.66 м³
Година 2017 Километража 573000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 13200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 120 м³
Година 2015 Километража 875319 км Сила
Чехија, Lavičky
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 32 м³
Година 2004 Километража 853000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
53.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 48.83 м³ Капацитет 18 палети
Година 2015-09 Километража 592470 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 6590 кг Евро Euro 6 Зафатнина 35.74 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 422410 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 4460 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-05 Километража 960747 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 5225 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.76 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 18 палети
Година 2018 Километража 284666 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Капацитет 18 палети
Година 2016-01 Километража 313454 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
45.095 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2070 кг Евро Euro 6 Зафатнина 36.06 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-10 Километража 151152 км Сила
Чехија, Praha 5 - Řeporyje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се