Филтри -

Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Белгија

Резултати од пребарување: 123 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

123 огласа: Камиони со затворена каросерија Mercedes-Benz од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Камион со церада
Година 2002 Километража 311471 км Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Камион-ладилник
Евро Euro 2
Година 1999-01 Километража 607498 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10240 кг Евро Euro 5
Година 2010-09-17 Километража 555165 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 01/2008 Километража 411058 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5235 кг Евро Euro 4
Година 2007-11-27 Километража 366280 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
10.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 11100 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-04-16 Километража 325536 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 10600 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-07-27 Километража 38456 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5185 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-01-22 Километража 541440 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража 558000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4620 кг Евро Euro 5
Година 2012-03-22 Километража 564215 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 4160 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1999-08-31 Километража 243095 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4740 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 566500 км Сила
Белгија, Herentals
Контактирајте го продавачот
42.250 €
Камион фургон
Носивост 7112 кг Евро Euro 6 Зафатнина 48.04 м³
Година 2015 Километража 416500 км Сила
Белгија, Izegem
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 37.19 м³ Капацитет 15 палети
Година 2012-01 Километража 532568 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
29.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 6120 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04-10 Километража 515000 км Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
аукција 3.375 €
Камион за сладолед
Година Километража Сила
Белгија, Lokeren
Контактирајте го продавачот
аукција 3.375 €
Камион за сладолед
Евро Euro 5
Година Километража 297800 км Сила
Белгија, Lokeren
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Камион со завеса
Носивост 10500 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 917500 км Сила
Белгија, Izegem
Контактирајте го продавачот
17.450 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4690 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-08-29 Километража 208371 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 9310 кг Евро Euro 4
Година 2009-01-26 Километража 464980 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 1992 Километража 538592 км Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Капацитет 21 палети
Година 2012-04 Километража 490124 км Сила
Белгија, Hoogstraten
Контактирајте го продавачот
13.300 €
Камион со церада
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 49 м³ Капацитет 18 палети
Година 04/2008 Километража 600000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
18.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 52.66 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 510679 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Камион фургон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-10-14 Километража 319160 км Сила
Белгија, Hannut
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 123 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се