Филтри -

Камиони со затворена каросерија MOWAG

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MOWAG: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион MOWAG Duro II 6x6
14
цена на барање
Воен камион
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 680 км Сила 185 кс
Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се