Филтри -

Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2015 Километража 172782 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.100 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3260 кг
Година 2012 Километража 153717 км Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
65.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2021 Километража 3000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година Километража 17000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.400 € Без ДДВ
Продавница на камион
Година 2000 Километража 300000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 4380 кг
Година 2015 Километража 154500 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се