Филтри -

Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI од Русија

Резултати од пребарување: 116 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI од Русија: 116 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.887 € RUB 850.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2008 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.050 € RUB 950.000 RUB
Камион-ладилник
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.699 € RUB 490.000 RUB
Камион-ладилник
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
8.724 € RUB 750.000 RUB
Камион-ладилник
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
6.048 € RUB 520.000 RUB
Камион-ладилник
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
6.979 € RUB 600.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2007 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.630 € RUB 1.000.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2000 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
6.397 € RUB 550.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2001 Километража Сила
Русија, Владивосток
камион-ладилник MITSUBISHI Fuso Fighter камион-ладилник MITSUBISHI Fuso Fighter
2
Контактирајте го продавачот
11.050 € RUB 950.000 RUB
Камион-ладилник
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
9.305 € RUB 800.000 RUB
Камион-ладилник
Носивост 3000 кг
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
6.397 € RUB 550.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2004 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
9.305 € RUB 800.000 RUB
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
13.960 € RUB 1.200.000 RUB
Камион-ладилник
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
8.142 € RUB 700.000 RUB
Камион-ладилник
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
13.380 € RUB 1.150.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2001 Километража Сила
Русија, Владивосток
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 116 огласа
Прикажи
Претплати се