Филтри -

Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI од Португалија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI од Португалија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник MITSUBISHI Canter FE659 3.9TD left hand drive 4D34 7.5 ton
35
ВИДЕО
7.650 €
Камион-ладилник
Носивост 4030 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2000 Километража 708052 км Сила 136 кс
Португалија, Enxara do Bispo
камион со церада MITSUBISHI Canter FE 444 Turbo
7
цена на барање
Камион со церада
Година 1993 Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со завеса MITSUBISHI CANTER HD
6
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 2 Зафатнина 21.71 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000-10-24 Километража Сила 137 кс
Португалија, A dos Cunhados
камион фургон MITSUBISHI Canter
9
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 212000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион-ладилник MITSUBISHI Canter
3
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 427000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
камион фургон MITSUBISHI Canter FE649
6
цена на барање
Камион фургон
Година 10/1996 Километража 129859 км Сила
Португалија, Fátima
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се