Филтри -

Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.940 € PLN 188.000 PLN
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 24600 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
42.270 € PLN 199.000 PLN
Камион со церада
Носивост 4080 кг
Година 2014 Километража 213000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
14.740 € Без ДДВ
Продавница на камион
Носивост 3700 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 155000 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
14.680 € Без ДДВ
Продавница на камион
Носивост 3800 кг Зафатнина 2998 м³
Година 2011 Километража 210000 км Сила
Полска, Warszawa
камион со церада MITSUBISHI Canter 7C18 камион со церада MITSUBISHI Canter 7C18
2
Контактирајте го продавачот
11.150 € PLN 52.500 PLN
Камион со церада
Година 2011 Километража 433000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
25.890 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3335 кг Евро Euro 6
Година 2016-11-02 Километража 130398 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
33.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 166300 км Сила
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се