Филтри -

Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI од Холандија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI од Холандија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Суспензија пружина/пружина
Година 2011-01-01 Километража 122150 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3225 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-05-15 Километража 384219 км Сила 179 кс
Холандија, Waalwijk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3240 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-24 Километража 82723 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3240 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-22 Километража 87412 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3210 кг Евро Euro 6
Година 2017-06-01 Километража 123368 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3240 кг Евро Euro 6
Година 2017-03-24 Километража 103613 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3240 кг Евро Euro 6
Година 2017-10-17 Километража 82342 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3240 кг Евро Euro 6
Година 2017-10-17 Километража 97619 км Сила 180 кс
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион фургон
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Камион фургон
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се