Филтри -

Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони со затворена каросерија MITSUBISHI од Германија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.850 €
Камион-ладилник
Носивост 4260 кг Евро Euro 6 Зафатнина 28.78 м³
Година 2017 Километража 264047 км Сила 175 кс
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
32.850 €
Камион-ладилник
Носивост 2750 кг Евро Euro 6 Зафатнина 28.78 м³
Година 2017 Километража 264047 км Сила 175 кс
Германија, Sottrum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 3310 кг
Година 2008 Километража 265000 км Сила 145 кс
Германија, Dillingen / Saar
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 3810 кг Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 51000 км Сила 175 кс
Германија, Münster
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 196804 км Сила
Германија, Überherrn
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Камион со завеса
Носивост 4590 кг Евро Euro 6 Зафатнина 30 м³
Година 2015 Километража 161622 км Сила 175 кс
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Камион фургон
Носивост 3530 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 161622 км Сила 175 кс
Германија, Sottrum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се